Terapie online

Aby umówić konsultację zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy

KONSULTACJA DIAGNOSTYCZNA TCM

(czas trwania: 60-90 min) ONLINE

Podczas rozmowy przez Skype lub fb messenger omówimy Twoje dolegliwości, nawyki żywieniowe, styl życia oraz historię chorobową. Na podstawie tych informacji oraz po obejrzeniu Twojego języka, postawię diagnozę według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz przygotuję dla Ciebie zalecenia, w tym ogólne zalecenia żywieniowe, zalecenia suplementacyjno-ziołowe.

Zalecenia spisuję i wysyłam mailowo.

Podpowiem jakie zmiany w stylu życia, jaki wysiłek fizyczny oraz ewentualne inne terapie, należy wprowadzić, aby wzmocnić proces zdrowienia.

150 zł

KONSULTACJA KONTROLNA

(czas trwania: 30 min) ONLINE

Podczas rozmowy przez Skype lub fb messenger omówimy Twoje postępy w terapii oraz Twoje wątpliwości i pytania.

100 zł

KONSULTACJA DIETO-TERAPEUTYCZNA

(czas trwania: 60-90 min) ONLINE

Podczas rozmowy przez Skype lub fb messenger omówimy Twoje dolegliwości, nawyki żywieniowe, styl życia oraz historię chorobową. Na podstawie tych informacji oraz po obejrzeniu Twojego języka, postawię diagnozę według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz przygotuję dla Ciebie indywidualnie dopasowane zalecenia żywieniowe oraz suplementacyjno-ziołowe. Nie układam jadłospisów, daję tylko wskazówki co, jak i ile jeść, tak aby twoje nawyki żywieniowe zmieniły się na stałe.

Podpowiem jakie zmiany w stylu życia, jaki wysiłek fizyczny oraz ewentualne inne terapie, należy wprowadzić, aby wzmocnić proces zdrowienia.

Wszystkie zalecenia wysyłam mailowo, tak aby żadna informacja Ci nie umknęła. Po 2 tygodniach zalecam Konsultację Kontrolną.

250 zł

KONTROLNA KONSULTACJA DIETETYCZNA

(czas trwania: 30 min) ONLINE

Podczas rozmowy przez Skype lub fb messenger omówimy Twoje postępy w zastosowaniu diety oraz Twoje wątpliwości i pytania. W razie potrzeby dieta i/lub zalecenia mogą ulec modyfikacji.

100 zł

ZABIEG REIKI NA ODLEGŁOŚĆ

(czas trwania: 60-80 min)

Co to jest Reiki?
To słowo pochodzi z chińskiego lingqi 灵气气 i oznacza “duchowy wpływ”. Obecnie pojęcie Reiki jest znane dzięki twórcy metody uzdrawiania, japońskiego mistrza dr Usui, która nazywa się usui- reiki-ryōhō. Jest to system uzdrawiania za pomocą energii życiowej Qi. Metoda ta znana jest już od tysiącleci. Jak mówił Mistrz Usui: “Metoda Reiki nie tylko służy uleczaniu chorób, jej prawdziwym celem jest naprawianie serca, umysłu, utrzymywanie ciała w doskonałym zdrowiu, prowadzenie szczęśliwego życia wykorzystując zdolności duchowe, którymi istoty ludzkie są obdarzone od momentu narodzin.”


DZIAŁANIE ENERGII REIKI


  • – pobudza organizm do zdrowienia
  • – eliminuje blokady energetyczne w czakrach oraz meridianach
  • – ożywia ciało i umysł
  • – zapewnia dobre samopoczucie, harmonizuje i odpręża
  • – oczyszcza z toksyn
  • – poprawia stan zdrowia psychicznego

Na czym polega zabieg Reiki?
Terapeuta czerpie energię z Wszechświata poprzez czakrę korony i przekazuje ją pacjentowi poprzez czakry, znajdujące się na dłoniach, które przykłada do określonych miejsc na ciele pacjenta. W przypadku zabiegu na odległość, terapeuta pracuje na hologramie. Energia dociera do miejsc chorych i działa na nie kojąco i leczniczo. Zabiegi dają odprężenie i uczucie błogości.

Zabieg Reiki na odległość wykonuję przez telefon lub skype/ messenger. Po wstępnej , kilkuminutowej rozmowie diagnostycznej, odbywa się zabieg. Po zabiegu krótka rozmowa o doznaniach i wrażeniach podczas zabiegu.

170 zł

Aby umówić konsultację zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy