BIOHARMONEX wsparcie dla organizmu

Żyjemy w pięknych czasach dobrobytu. Możemy mieć wszystko czego tylko zapragniemy. Postęp technologiczny i elektronika jaką posiadamy sprawia, że żyje nam się wygodniej i łatwiej i przyjemniej. Wszędzie dostęp do Wi-Fi – w domu, na ulicy; telewizor w każdym pokoju; laptopy, komórki, sprzęty kuchenne i tak dalej i tak dalej, każdy znajdzie coś ze swojej dziedziny życia.

CIEMNA STRONA DOBROBYTU

Jednakże istnieje też ciemna strona tego naszego dobrobytu…
Coraz częstszym problemem we współczesnym świecie jest zanieczyszczenie tzw.
elektrosmogiem. Jest to szkodliwe pole elektromagnetyczne, które emitują wszystkie urządzenia elektroniczne, stacje nadawcze, anteny, telefony bezprzewodowe, komórki, komputery, mikrofalówki itp.

Czy wiesz, że zalecane przez Unię Europejską i masowo wprowadzane w polskich domach liczniki zdalnego odczytu, emitują bardzo silne fale elektromagnetyczne, niekorzystne dla człowieka. Udowodniono naukowo, że urządzenia elektroniczne zaburzają naturalne pole magnetyczne człowieka, a nawet niszczą struktury DNA. Najbardziej narażone na destrukcyjne działanie elektrosmogu są dzieci, gdyż ich organizm składa się procentowo z większej ilości wody niż organizm dorosłego człowieka.

Czy myślisz, że te urządzania nie maja wpływu na Twój organizm?

Smog elektromagnetyczny może powodować takie dolegliwości jak:
pogorszenie jakości snu
– bezsenność
– migrenowe bóle głowy
– spadek koncentracji
– pogorszenie pamięci
– rozdrażnienie
– stany depresyjne
– a nawet może się przyczynić do wystąpienia choroby Alzheimera oraz innych chorób cywilizacyjnych.


Więc jeśli nagle zaczęły się u ciebie podobne objawy, to sprawdź, czy przypadkiem nie założono ci nowych liczników, a może w pobliżu wybudowano stację nadawczą, albo sąsiad postawił router WiFi zaraz przy ścianie gdzie śpisz.

Czy BioHarmonex jest rozwiązaniem dla Ciebie?

Nie wiem… dla mnie tak. Zachęcam do poszukiwań swoich własnych metod ochronnych. Tu chciałabym podzielić się przede wszystkim moim doświadczeniem w użytkowaniu urządzenia BioHarmonex IV Generacji.
Zanim opowiem o moim doświadczeniu, przybliżę kilka faktów.

BioHarmonex firmy CaliVita to urządzenie, które powstało dzięki najnowszej wiedzy z zakresu fizyki kwantowej.

Jak zapewne wiesz, komórki w ludzkim organizmie komunikują się ze sobą. Okazało się jednak, że za tą komunikację nie jest odpowiedzialny tylko układ nerwowy, czy układ hormonalny. Są one zbyt powolne, aby okiełznać procesy zachodzące w żywym organizmie. W każdej sekundzie, miliardy żywych komórek perfekcyjnie koordynują swoje wspólne działania. Niemożliwością jest, aby te działania były zarządzane przez stosunkowo wolny system nerwowy. Naukowcy zauważyli, że kluczem do koordynacji procesów biochemicznych w żywym organizmie jest energetyczna, wewnątrzkomórkowa komunikacja. Najnowsze badania wykazały, że komórki w ludzkim organizmie komunikują się ze sobą poprzez drgania.
Co więcej, zbadano, że każdy zbiór komórek jednego organu wibruje na innej, odpowiedniej dla siebie częstotliwości. Przekazywanie informacji z komórki do komórki jest możliwe dzięki dużej zawartości wody w organizmie.

Nie tylko człowiek wytwarza pole magnetyczne, ale cały świat flory i fauny. Ludzki
organizm rezonuje z innymi żywymi organizmami. Spacer po lesie, gdzie pole energetyczne ziemi jest mało zakłócone przez technologię, sprawia, że nasze samopoczucie poprawia się, czujemy odprężenie i relaks.

Wiemy także o dobroczynnym wpływie muzyki na nasz organizm. Ostatnio bardzo popularna staje się w Polsce terapia dźwiękiem przy pomocy mis tybetańskich i gongów. Historia leczenia dźwiękiem jest prawie tak długa, jak historia ludzkości. W medycynie chińskiej, czy ajurwedyjskiej do leczenia wykorzystuje się między innymi dźwięki kamertonów, mis i gongów. To nic innego jak fale o odpowiedniej amplitudzie, które “wnikają” bezpośrednio do komórek ciała i je harmonizują, czyli naprawiają.

Każdego dnia, organizm ludzki narażony jest na czynniki chorobotwórcze. Wszechobecne zanieczyszczenie powietrza, gleby, roślinności, stres mają wpływ na prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu, a tym samym na harmonijne rezonowanie/drganie komórek.
Pod wpływem niekorzystnych czynników komórki organizmu zmieniają swoją naturalną amplitudę drgań i przekazują informację dalej do kolejnych komórek. Tym samym coraz więcej żywych komórek w ciele zostaje “zainfekowana” złą, chorobotwórczą wibracją. Komórki dotkniętych chorobą narządów drgają na zmienionej, nieprawidłowej częstotliwości.

Urządzenie BioHarmonex firmy CaliVita ® , działa na zasadzie rezonansu, czyli emituje
korzystne dla zdrowia fale magnetyczne o bardzo niskich bezpiecznych częstotliwościach.

BioHarmonex IV Generacji

Służy on do nauczenia na nowo poszczególnych narządów drgać w harmonii. Uruchamia i wspiera powrót komórek do naturalnego stanu równowagi. Działa też prewencyjnie, tzn. przeciwdziała wpływowi niekorzystnych czynników zewnętrznych (smogu elektromagnetycznego, patogenów, stresu) i tworzy dobrostan w organizmie.
Szczegóły i opis programów znajdziesz TU

Programy Bioharmonex

Urządzenie BioHarmonex używam już ponad rok. Mam swoje ulubione programy,
które włączam codziennie. Właściwie prawie nie rozstaję się z tym urządzeniem :). Stałe punkty to pobudka (urządzenie ma alarm), potem Oczyszczanie, po śniadaniu Trawienie, następnie Praca umysłowa lub Kreatywne pomysły, w zależności, czy piszę teksty, czy pracuję nad fakturami 🙂
Z programów grupy Siły umysłu, korzystam również podczas zjazdów na uczelni. Każdy dzień w szkole to 8-9 godzin wytężonej uwagi. Wcześniej, już około 15:00 mój mózg przestawał przyswajać wiedzę. Odkąd zabieram ze sobą BioHarmonex i puszczam kilkukrotnie programy na koncentrację, to aż do wieczora mój umysł czuje się rześki i pełen energii. Nie jest to tylko moje subiektywne zdanie, koledzy którzy siedzą blisko mnie odczuwają podobnie.

Wieczorem, natomiast przed spaniem włączam program Niespokojna noc, aby się zrelaksować i szybciej usnąć.
BioHarmonex ma też funkcję programowania, z której korzystam. Na przykład programuję urządzenie, aby o 2 w nocy włączyła się funkcja wspierania Wątroby, bo wg Zegara biologicznego miedzy 1 a 3 w nocy mamy maksimum energetyczne wątroby. Wtedy do wątroby poprzez meridiany dopływa najwięcej energii qi (z med. chińskiej – energia witalna). To czas, kiedy wątroba się regeneruje. Jeśli w ciągu dnia było dużo emocji, stresu lub cierpimy na niedobór krwi, to są duże szanse, że będziemy się regularnie wybudzać w tych godzinach. Tak było i w moim przypadku. Natomiast odkąd używam programu wspierającego wątrobę, wybudzanie zdarza mi się bardzo rzadko.

Przy bólach miesiączkowych świetnie sprawdza się u mnie program Menstruacja, który przyczynia się do zmniejszenia objawów menstruacyjnych. Często włączam też program Wieczna młodość, który wspiera organizm w walce z wolnymi
rodnikami oraz program
Hormony, aby wesprzeć równowagę hormonalną.
Właściwie codziennie włączam program Rezonans Schumana. Jest to bardzo pozytywna wibracja, która przywraca organizmowi stan odprężenia, ale jest to stan pełnej świadomości. Przyczynia się do poprawienia zdrowia na poziomie zarówno psychicznym, jak i fizycznym.

Co BioHarmonex’u zmienił u mnie

Co się zmieniło odkąd korzystam z urządzenia Bioharmonex? Przede wszystkim lepiej i głębiej śpię. Nie przyjmuję żadnych środków przeciwbólowych. W ogóle to bardzo rzadko miewam jakieś bóle, ale jak już się pojawią to od razu wchodzi w ruch BioHarmonex. W pracy czuję się bardziej skupiona i mam wrażenie, że moja kreatywność się poprawiła. Ogólnie czuję się wypoczęta i zrelaksowana.

** Chcesz kupić BioHarmonex 33% taniej? Rejestrując się użyj mojego nr w rubryce KOD Doradcy: 0487798046
albo napisz do mnie.

***Źródło, z którego zaczerpnęłam wiedzę o elektrosmogu: Disconnect: The Truth About Cell Phone Radiation, What the Industry Has Done to Hide It, and How to Protect Your Family, autor Devra Davis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *